خرید قالب

آوادا یک قالب چند منظوره در وردپرس است!

جهتدار با ویژگی های عالی، پریمیوم اسلایدر، رنگ های نامحدود، گزینه های تم پیشرفته و خیلی بیشتر!
خرید قالب

به آوادا خوش آمدید!

می توان به جرات گفت آوادا زیبا ترین قالب وردپرس شرکتی در جهان است. دلیل این حرف فروش فوق العاده این قالب در دنیاست که به آن لقب پر فروش ترین قالب جهان را داده است. قالب شرکتی آوادا تا بحال بیش از ۱۲۰ هزار خرید موفق در تم فارست داشته! یک قالب چند منظوره وردپرسی که برای هر نوع سایتی اعم از شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، طراحی سایت ، وبلاگ ، مجله و هر نوع سایتی که فکرش را بکنید مناسب است.آوادا این قابلیت را دارد و به شما نیز این امکان را می بخشد که هر گونه طرحی دوست دارید، بتوانید ایجاد کنید. همراه پوسته ی آوادا، بسته های پیشنمایش فارسی هیگز نیز ارائه می گردد تا بتوانید در کمترین زمان ممکن، تمامی پیشنمایش های نمونه توسط قالب آوادا ایجاد کنید. در این میان، تنها ۵ دقیقه زمان کافی است تا با یک کلیک، تمامی نوشته ها، تصاویر، اسلایدر ها، محصولات فروشگاه و … را بر روی سایت خود پیاده کنید.

آخرین اخبار از وبلاگ

صرافی۱

اکتبر 19th, 2020|دیدگاه‌ها برای صرافی۱ بسته هستند

{start}{subloop-array:level2:-1}{level2.key}{subloop:level2.data:-1}id: {level2.data.id}{/subloop:level2.data}{/subloop-array:level2}

نظرات کاربران

عالی، شما مردم فوق العاده ای با پشتیبانی و من نمی دانم هر کلمه است که بزرگتر از فوق العاده و یا اینجا میلیون بار نوشته اند نیست! تم فوق العاده مردم متفاوت، شکوهمند و پشتیبانی فوق العاده! با تشکر برای کمک بسیار معروف! من لازم نیست برای خرید هر موضوع دیگر، این موضوع نهایی برای من برای هر کسب و کار و مشتری من است.
فرهاد, آوادا
این موضوع بزرگ است. من سعی کردم به کار با تم های دیگر در گذشته و همیشه اجرا را به اشکالات، اما نه با AVADA آن را بسیار آسان برای سفارشی کردن تم با توجه به سایت خود را بدون هیچ گونه دانش کد. نمونه کارها و لغزنده هستند باید، باید برای من، و AVADA واقعا ارائه می شود! من خواهد شد با AVADA چسبیده برای مدتی!
عرفان, آوادا
من یک نسخه از این موضوع را خریداری را برای آزمایش و من تحت تاثیر قرار. نه تنها موضوع را به خوبی با گزینه مقدار خوبی و امکانات سفارشی سازی بسیار عالی فکر کردم اما حمایت خود را در انجمن پشتیبانی خود است exemplary.I به طور کامل می توانید موضوع و توسعه توصیه . من به خرید مجوز بیشتر.
دیوید, آوادا